Firma

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą oraz prowadzeniem obsługi technicznej sprzętu biurowego. Pierwsze nasze doświadczenia zdobywaliśmy w 1987 roku w Kielcach pod nazwą „Copy Service Kapiec Grzegorz”. Przez szereg kolejnych lat, nasi pracownicy brali udział w wielu szkoleniach technicznych poszerzająć swoją wiedzę z zakresu urządzeń biurowych oraz serwisu sprzętu drukującego.

W 2000 roku Copy Service powiększył swoją załogę i zmienił nazwę na P.H.U. Kserofax Kapiec Grzegorz – pod którą działamy do dnia dzisiejszego. W 2001 roku otrzymaliśmy pierwszy certyfikat autoryzowanego partnera firmy Canon Polska Sp. z o. o. Obecnie jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem marki Canon w województwie świętokrzyskim.

Chcąc rozszerzyć wachlarz naszych usług i produktów w 2002 roku nawiązaliśmy ścisłą współpracę z firmą Minolta Polska Sp. z o. o., która zaowocowała wyborem naszej firmy na jedynego autoryzowanego przedstawiciela firmy Minolta w rejonie województwa świętokrzyskiego.

Naszym atutem jest wysoko wykwalifikowany personel a dewizą oferowanie jedynie najlepszych produktów szanowanych marek. Naszym klientom zapewniamy szybką dostawę oryginalnych materiałów eksploatacyjnych, jak i szybki i sprawny serwis urządzeń biurowych oraz pełne.

 

Zawsze służymy dobrą radą w doborze sprzętu biurowego oraz fachową pomocą. Współpraca z nami na pewno się opłaci!